تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

معلمان نمونه اصفهان

  کد خبر: 82057009 (5308821) | تاریخ خبر: 12/02/1395 | ساعت: 13:6|

  تغيير در گزينش معلمان نمونه استان اصفهان

  سميرم، اصفهان- ايرنا- و نيروي انساني آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:امسال روند انتخاب و روش مشخص شدن معلمان و فرهنگيان نمونه در استان اصفهان با تغييراتي همراه بود" href="http://www.irna.ir/esfahan/fa/News/82057009/" target="_blank">معاون پژوهش، برنامه ريزي و نيروي انساني آموزش و پرورش استان اصفهان گفت:امسال روند انتخاب و روش مشخص شدن معلمان و فرهنگيان نمونه در استان اصفهان با تغييراتي همراه بود.

   

                          اكبر پناهي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: امسال اين موضوع به ادارات كل آموزش و پرورش استان ها تفويض شد و هر استان به تشخيص خود، طرحي متفاوت در اين زمينه پياده و اجرا كرد.
  وي افزود : در شاخص هاي تعيين معلم نمونه از سوي وزارتخانه شركت در همايش هاي ملي، تاليف كتاب، مقالات آي اس اي و سوابق ديگر در انتخاب معلم نمونه مدنظر بود .
  به گفته پناهي، در آن روش وزارتي و سراسري سابق كلاس و مدرسه و اينكه نظر و ديدگاه ها درباره همان معلم يا نمونه بودن ديگر معلمان چيست مطرح و مورد سنجش نبود.
  اين مسئول تعليم و تربيت استان اصفهان تصريح كرد: لحاظ نشدن شاخص هايي همچون ايثارگري، پژوهش هاي كاري و صلاحيت هاي حرفه اي در كلاس اشكال جدي نحوه انتخاب سابق بود بنابراين شاخص انتخاب را به خود معلمان واگذار كرديم.
  پناهي با اشاره به اين سطح انتخاب در خود مدارس و در مرحله بعد انتخاب منطقه اي و استاني توضيح داد: در مرحله انتخاب منطقه اي براي اينكه شاخص ها پراكنده نشوند و مشكلي در معيارها و سنجه ها ايجاد نشود سند تحول بنيادين و ساحت هاي مشخص شده آن همچون اخلاقي و اعتقادي، زيستي، بدني، علمي و سياسي را معيار قرار داديم.
  وي خاطر نشان كرد: در بخش انتخاب و معرفي معلم نمونه استاني هم كارگروهي در ادارات تشكيل شد كه برخي شاخص ها علاوه بر معيارهاي استان، همچون شناخت قبلي و سوابق، عملكرد كاري شش ماهه اول سال و رزومه كاري در آن لحاظ شد.
  وي در خصوص نحوه قدرداني از معلمان در سه سطح مدرسه، منطقه و استاني توضيح داد: معلمان در مدارس مورد تقدير مدير و انجمن اوليا و مربيان قرار مي گيرند اما در سطح منطقه فرماندار بعنوان رييس شوراي منطقه اي آموزش و پرورش هر شهرستان از معلم نمونه منطقه اي تجليل خواهد كرد.
  معاون آموزش و پرورش اصفهان يادآور شد: تكريم و تقدير از 227 معلم نمونه استاني نيز با حضور استاندار 18 ماه جاري در دانشگاه آزاد اسلامي خوراسگان اصفهان برگزار مي شود.
  ت/7147/ 6022


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 12 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 28 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :159745
 • بازدید امروز :38685
 • بازدید داخلی :1920
 • کاربران حاضر :66
 • رباتهای جستجوگر:392
 • همه حاضرین :458

تگ های برتر